STRONA GŁÓWNA SOSW NASZ KURIER DOKUMENTY KONTAKT HISTORIA DOJAZD
Facebook

Ogłoszenia

Przekaż nam swój 1%!

Ostatnie wydarzenia

Dzień Rodziny

Wiosna w obiektywie

1000 drzew na minutę

Wigilia,Mikołajki,Bal.
Kurier Internacki

Spotkanie ze Strażą

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
REKRUTACJA
Ogólne zasady rekrutacji


1. Do internatu przyjmowani są uczniowie SOSW w Toruniu na pisemną prośbę rodziców, opiekunów prawnych, bądź prośbę własną (w przypadku uczniów pełnoletnich).

2. Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do internatu zobowiązani są do wypełnienia kwestionariusza przyjęcia do placówki. oraz dostarczenia aktualnej dokumentacji medycznej.

3. W pierwszej kolejności do internatu przyjmowani są wychowankowie, którzy z powodu upośledzenia umysłowego nie mogą uczęszczać do szkoły w miejscu zamieszkania, a odległość ich miejsca zamieszkania do internatu wynosi ponad 100km.

4. Kolejno do internatu przyjmowani są wychowankowie, których upośledzenie umysłowe uniemożliwia samodzielne dojazdy do szkoły z miejsca zamieszkania.

5. Do internatu przyjmowane są dzieci, które z powodu wieku (do 14 lat) podczas dojazdu do szkoły wymagają opieki osoby dorosłej.

6. Wychowankami internatu mogą być również dzieci i młodzież, których miejsce zamieszkania od Ośrodka znajduje się w odległości mniejszej niż 100 km, ale ich pobyt w internacie jest gwarancją systematycznego uczęszczania do szkoły.

7. W przypadku dysponowania wolnymi miejscami dopuszcza się możliwość przyjęcia do internatu dzieci i młodzież zamieszkującą w Toruniu, jeżeli ich sytuacja rodzinna jest wyjątkowo trudna, a pobyt w internacie umożliwi im właściwy rozwój intelektualny i społeczny.

8. Rekrutację wychowanków do internatu prowadzą i nadzorują wicedyrektorzy poszczególnych szkół.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl